Новини

Флагман Sony провалив тест DxOMark

Apple і Google вже не раз довели, що кількість датчиків камери не завжди прямо пропорційна якості фото та відео. І ось черговий тому доказ: флагманський компактний смартфон Sony Xperia 5, оснащений потрійний камерою, провалився в тестах DxOMark.

Sony Xperia 5

Цікаво, що компанія, яка виробляє найкращі датчики зображення для мобільних пристроїв, все ніяк не зробить смартфон з по-справжньому топовою камерою. 

Минулорічний флагман Xperia 1 заробив в тестах DxOMark тільки 94 бали, а його більш компактна версія (але з тією ж камерою) зараз отримала лише на 1 бал більше. Для порівняння, 94 бали у iPhone 8 Plus, а позаторішній флагман Xiaomi зі своїми 99 балами розташований в загальному рейтингу і зовсім на 7 позицій вище. І це при тому, що і у Mi 8, і iPhone 8 Plus модулів по два …

Sony Xperia 5

Фахівці DxOMark підкреслюють, що результати тестів Xperia 5 і Xperia 1 дуже схожі, що не дивно, адже камери в цих смартфонах однакові. 

При фотографуванні відзначається обмежений динамічний діапазон, неточна передача кольору при зйомці на вулиці, втрата деталізації на кадрах з ширококутного об’єктиву, помилки при оцінці глибини різкості, через що є проблеми з ефектом боке. З плюсів – експозиція, нейтральний баланс білого при зйомці в приміщенні, невисокий рівень шуму на нічних знімках.

Sony Xperia 5

Недоліки при відеозйомці – нестабільний автофокус і баланс білого, обмежений динамічний діапазон, зрушення кадрів під час панорамування. Плюси – ефективна стабілізація та точна експозиція.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button