Новини

iPhone Slide Pro за 4000 доларів покрасувався на відео

Сьогодні в YouTube і Twitter з’явився дуже вражаючий відеоролик, в якому нам показують концепт смартфона iPhone Slide Pro.


Відразу розставимо всі крапки над i: це якісний відеомонтаж, в якому автор показав нам своє бачення потенційного смартфона. Нічого подібного Apple не підтверджувала, не було ніяких витоків креслень або інших чуток. Це просто фантазія, але дуже реалістична.

Автор концепту припустив, що смартфон буде слайдером, причому він буде зрушуватися по горизонтальній осі, а не по вертикальній, як Xiaomi Mi Mix 3.

iPhone Slide Pro оснащений безрамковим дизайном і екраном, в якому є отвір для розмовного динаміка. Основна камера складається з трьох датчиків зображення.

Додатково смартфон, за задумом творця проекту, повинен бути покритий 18-каратним золотом і коштує не менше 4 тисяч доларів.

За фактом в наступному році ми побачимо iPhone 12 в добре знайомому дизайні зі зменшеним чубчиком. У самій сміливій фантазії чубок приберуть, але дизайн радикально не змінять. Слайдерів вже точно чекати не варто.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button