Новини

Як не втратити важливі дані та фото при поломці або кражі смартфону

Погодьтеся, не дуже весело через поломку телефону раптом взяти й позбутися всіх важливих номерів контактів, документів, фотографій і відеозаписів. Найчастіше серед всіх цих файлів можуть бути і такі, які вже ніяк не вийде відновити. Щоб такого не сталося, потрібно, як би банально це не звучало, зробити резервне копіювання. Але тут все не так просто і при створенні бекапу потрібно врахувати деякі нюанси, про які ми вам зараз і розповімо.

Резервне копіювання налаштувань Android на Google Диск

Android пропонує простий спосіб для резервного копіювання деяких ваших налаштувань, тому ми саме з нього ми і почнемо. Перейдіть в розділ «Налаштування» – «Система» – «Створення резервної копії», і ви побачите опцію «Створення резервної копії на Google Диск». Переконайтеся, що вона включена. Тут ви можете побачити категорії даних, які будуть зберігатися в хмарному сховищі. Це інформація з деяких додатків, ваша записна книжка і налаштування смартфона.

Для власників пристроїв лінійки Google Pixel передбачений невеликий бонус – синхронізація з хмарним сховищем СМС-повідомлень і фотографій з відео. Всі ці дані копіюються разом і відновлювати кожен пункт по-окремо не вийде. Тому якщо раптом у вас пропала записна книжка, вам доведеться «відкочувати» до попереднього стану весь смартфон.

Як створити резервну копію фотографій на Android

Що ж, з настройками ми розібралися. І якщо щасливим власникам Google Pixel на попередньому пункті можна було б і зупинитися, то власникам інших гаджетів буде корисно дізнатися, як зробити бекап фотографій і відео. Тут є хороший спосіб у вигляді використання додатка Google Фото. Він пропонує безкоштовне необмежене сховище фотографій у високій якості з усіх пристроїв, пов’язаних з обліковим записом Google.

Встановіть додаток Google Фото , якщо у вас його ще немає, а потім увійдіть до свого облікового запису Google. Щоб активувати цю функцію резервного копіювання, відкрийте додаток, перейдіть в «Налаштування» – «Резервне копіювання та синхронізація». Тут ви можете включити цю опцію, а також якість, в якій будуть зберігатися всі ваші знімки.

Завантажити: Google Фото

Як створити резервну копію текстових повідомлень на Android

Давайте розбиратися з ще однією опцією, доступною власникам Google Pixel, але не доступною «простим смертним» – синхронізацією СМС. Тут сервіси Google нам уже, на жаль, не допоможуть. А там, де «безсилий» Google, ми можемо знайти допомоги у сторонніх додатків. В даному випадку хотілося б порадити безкоштовний додаток SMS Backup & Restore.

Відкрийте програму, і вона проведе вас через процес налаштування резервної копії. Ви зможете вибрати, резервні копії яких повідомлень створити, де зберігати резервні копії, і то, як часто створювати нові бекапи даних. Досить зручний і головне функціональне додаток.

Завантажити: SMS Backup & Restore

Резервне копіювання музики і документів

Для резервного копіювання декількох мультимедіа файлів ви можете використовувати службу хмарного сховища Google Drive. Відкрийте програму і натисніть на значок «+». Потім знайдіть файл або файли, для яких ви хочете створити резервну копію в хмарному сховищі. Тепер вам залишиться лише дочекатися закінчення завантаження. Єдиний мінус такого підходу – налаштувати розклад синхронізації з Google Drive не вийде. Так що за важливими документами вам доведеться стежити самостійно.

Завантажити: Google Drive


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button