Новини

Samsung працює над черговим розумним годинником

Обговорення
Samsung Galaxy Watch Active 2

Серед розумних годинників Samsung зараз немає жодної актуальної моделі Galaxy Watch, яка не належить до лінійки Active. Останні звичайні Galaxy Watch були презентовані ще восени 2018 року.


Galaxy Watch 2

Кілька днів тому з’явилася інформація про модель SM-R840, яку Samsung незабаром має представити. Ймовірно, це саме нові Galaxy Watch.

Нова інформація побічно підтверджує це припущення. Справа в тому, що кодове ім’я цього годинника – Noblesse (благородство). І це натякає на те, що в лінійці Active даний годинник відношення не матиме.

На жаль, це поки все, що відомо про годинник, який готують до виходу. Можливо, його покажуть 11 лютого разом з новими смартфонами Samsung.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei розробила операційну систему HarmonyOS і для смартфонів

В минуле

Vodafone предложила особый тариф для смарт-устройств

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.