Новини

Microsoft Surface Pro 7 простіше викинути ніж відремонтувати

Обговорення
Microsoft Surface Pro 7

Недешевий планшет Microsoft Surface Pro 6 був розібраний фахівцями з iFixit в жовтні минулого року, та модель прославилася тим, що отримала всього 1 бал за ремонтопридатність. Здавалося б, в Microsoft могли б врахувати помилки попередньої версії і трохи поліпшити ситуацію з ремонтопридатністю моделі Microsoft Surface Pro 7. Але … розробники цього не зробили.


В результаті Microsoft Surface Pro 7 отримав все ту ж одиницю за ремонтопридатність. Єдиний позитив, зазначений фахівцями – застосування стандартного гвинтового кріплення Torx.

А в іншому … При будь-якому ремонті потрібно спочатку знімати екран, який дорогий, дуже добре вклеєний і який дуже легко пошкодити. Акумулятор теж знатно проклеєний. І вишенька на торті – відсутність знімних компонентів: оперативна пам’ять, твердотільний накопичувач, процесор – все розпаяно на материнській платі.

Microsoft Surface Pro 7

Так що в разі їх пошкодження доведеться міняти материнську плату цілком.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Ulefone Armor 7 – флагман серед “броньовиків” з NFC та камерою на 48 Мп

В минуле

Xiaomi готує свій смартфон “розкладачку”

В майбутнє

Також буде цікаво