Новини

Xiaomi без попередження почала установку додатків на смартфони

Одним із приводів для критики ОС Android є велика кількість вбудованих програм від Google. Частина цих програм не користуються популярністю, а видалити їх без додаткових маніпуляцій не можна. Крім того, сервіси Google часто доповнюються програмами від виробника смартфонів, які також займають дорогоцінну пам’ять. Далі всіх пішли китайці – Xiaomi без попередження почала установку додатків на смартфони.

Власник Xiaomi Redmi Note 7 розповів на ресурсі Reddit про «самодіяльності» свого смартфона. В процесі експлуатації список встановлених програм поповнювався додатками від Xiaomi, включаючи miStore і Booking. Користувач підкреслює, що установка сталася без повідомлення та попередження.

Xiaomi Redmi Note 7

Крім самого факту наявності «зайвих» програм, Redmi Note 7 став працювати повільніше, а його батарея – розряджатися швидше. Мабуть, додатки Xiaomi працювали «в фоні», споживаючи ресурси смартфона.

miStore

Експерти підкреслюють, що подібна особливість – прерогатива китайської версії смартфонів, адже сервіси miStore і Booking не працюють за межами КНР. Щоб уникнути самовільного встановлення програм досвідчені користувачі рекомендують відключити System App Updater, попередньо видаливши «зайві» програми. Саме ця служба займається постачанням сервісів Xiaomi на смартфон. Також, від автономної установки програм застраховані користувачі «глобальних» версій смартфонів – для зарубіжних ринків.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button