Новини

Популярний месенджер виявився небезпечним для користувачів

У недавній офіційній заяві представник Організації Об’єднаних Націй (ООН) заявив, що популярний месенджер WhatsApp не є безпечним програмним забезпеченням.


Через проблеми з безпекою ООН з червня 2019 року заборонила своїм посадовим особам використовувати додаток для обміну повідомленнями.

У ЧОМУ Ж КРИЄТЬСЯ КОРІННЯ ЦЬОГО ЗВИНУВАЧЕННЯ?

Нагадаємо, днями з’явилася інформація про те, що наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман (Mohammed bin Salman) може мати пряме відношення до злому смартфона Джеффа Безоса (Jeff Bezos), засновника Amazon. Нібито з його телефону по WhatsApp було відправлено зашифроване повідомлення, яке містило шкідливий файл.

[adsforwp id=”10622″]

WhatsApp

Кожному чиновнику ООН було доручено утримуватися від використання WhatsApp для офіційного спілкування, оскільки цей месенджер не є безпечним.

Прес-Секретерь ООН Фархан Хак (Farhan Haq)

При цьому розробники WhatsApp стверджують, що 1,5 мільярда людей використовують кращий в галузі месенджер, в тому числі в плані безпеки.

Кожне повідомлення захищене за допомогою наскрізного шифрування, щоб запобігти перегляду повідомлень в WhatsApp або небажаних сторонніх джерелах. Наша технологія шифрування, розроблена спільно з Signal, залишається найкращою на сьогоднішній день і високо цінується експертами з безпеки.

Карл вуг (Carl Woog), директор з комунікацій WhatsApp.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button