Новини

Популярний месенджер виявився небезпечним для користувачів

Обговорення
месенджер

У недавній офіційній заяві представник Організації Об’єднаних Націй (ООН) заявив, що популярний месенджер WhatsApp не є безпечним програмним забезпеченням.


Через проблеми з безпекою ООН з червня 2019 року заборонила своїм посадовим особам використовувати додаток для обміну повідомленнями.

У ЧОМУ Ж КРИЄТЬСЯ КОРІННЯ ЦЬОГО ЗВИНУВАЧЕННЯ?

Нагадаємо, днями з’явилася інформація про те, що наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман (Mohammed bin Salman) може мати пряме відношення до злому смартфона Джеффа Безоса (Jeff Bezos), засновника Amazon. Нібито з його телефону по WhatsApp було відправлено зашифроване повідомлення, яке містило шкідливий файл.

WhatsApp

Кожному чиновнику ООН було доручено утримуватися від використання WhatsApp для офіційного спілкування, оскільки цей месенджер не є безпечним.

Прес-Секретерь ООН Фархан Хак (Farhan Haq)

При цьому розробники WhatsApp стверджують, що 1,5 мільярда людей використовують кращий в галузі месенджер, в тому числі в плані безпеки.

Кожне повідомлення захищене за допомогою наскрізного шифрування, щоб запобігти перегляду повідомлень в WhatsApp або небажаних сторонніх джерелах. Наша технологія шифрування, розроблена спільно з Signal, залишається найкращою на сьогоднішній день і високо цінується експертами з безпеки.

Карл вуг (Carl Woog), директор з комунікацій WhatsApp.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Apple виступає проти єдиної зарядки для всіх смартфонів

В минуле

Найкращий з флагманів Samsung позує на яскравих фото

В майбутнє

Також буде цікаво