Новини

Топовий геймерський смартфон виявився лузером рейтингу DxOMark

Обговорення
Xiaomi Black Shark 2 Pro
Xiaomi Black Shark 2 Pro

Xiaomi Black Shark 2 Pro – один з найсучасніших геймерських смартфонів. Він може запропонувати потужну платформу, рекордний обсяг оперативної пам’яті, незвичайний дизайн та 240-герцовий сенсорний екран.


Xiaomi Black Shark 2 Pro

Однак, як показало свіже тестування фахівців DxOMark, звукова підсистема у смартфона вкрай посередня – принаймні, якщо порівнювати з флагманами. У відповідному тесті Black Shark 2 Pro набрав лише 51 бал, посівши друге місце з кінця і обійшовши лише актуальний флагман Sony.

За якість відтворення апарат отримав 55 балів, а за якість запису – 39 балів. До недоліків стереодинамиків смартфона віднесли відсутність низьких частот, асиметричність динаміків та загальний низький рівень гучності.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Популярний месенджер нарешті отримає очікувану фішку

В минуле

У перегонах між Xiaomi та Realme з’явився явний лідер

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.