Новини

Samsung Galaxy S7 знову стали актуальними для покупки

Обговорення
Samsung Galaxy S7

У червні цього року компанія Samsung вирішила, що Samsung Galaxy S7 і S7 Edge є вже досить старими моделями, виключивши їх зі списку смартфонів , які отримують квартальні оновлення системи безпеки.


З огляду на те, що смартфони Samsung Galaxy S7 і S7 Edge були випущені більше трьох років тому, це не стало несподіванкою. Однак для власників цих пристроїв є чудові новини, так як Samsung знову повернула Samsung Galaxy S7 і S7 Edge в вищезазначених перелік смартфонів, які повинні отримувати оновлення регулярно. Нехай не кожен місяць, але кожен квартал точно. І це безперечно заслуговує на похвалу. Особливо коли глянути на ціни на ці смартфони в Україні.

Samsung Galaxy S7

На щомісячні оновлення можуть розраховувати власники флагманських смартфонів не старше (за часом випуску) Galaxy S8 і Galaxy Note 8, а також Galaxy A5 (2017) і Galaxy A8 (2018).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony Xperia 2 зможе похвалитись “кінематографічною” камерою

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 в Україні можна отримати безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво