Новини

Популярний месенджер нарешті отримає очікувану фішку

Обговорення
месенджер

Дуже популярний месенджер WhatsApp продовжують оновлювати, додаючи в додаток нові функції та можливості, при цьому багато з них вже досить давно є у конкурентів, наприклад, у того ж Telegram.


Іноді може здатися, що розробники WhatsApp поступово переймають те, що користується популярністю серед користувачів Telegram. Втім, навіть якщо б це і було так, в цьому немає нічого поганого. Від конкуренції завжди виграють кінцеві користувачі.

Наприклад, стікери в WhatsApp з’явилися тільки близько року тому, які давно є у Viber та Telegram. Влітку минулого року в Telegram додали анімовані стікери, які швидко стали дуже популярними. Завдяки WaBetaInfo ми знаємо, що скоро користувачам WhatsApp теж стануть доступні анімовані стікери.

WhatsApp

Перші згадки про таку можливість з’явилися ще в квітні минулого року, проте, схоже, що розробники з Telegram просто впоралися із завданням швидше. Джерело додає, що до появи анімованих стікерів в WhatsApp пройде дуже короткий проміжок часу, оскільки функціональність вже майже готова.

WaBetaInfo отримав доступ до нової версії програми, в якій можна завантажити пакети анімованих стікерів. Джерело підтверджує, що вони відмінно працюють.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Оголошена точна дата презентації Sony PlayStation 5

В минуле

Топовий геймерський смартфон виявився лузером рейтингу DxOMark

В майбутнє

Також буде цікаво