Новини

Xiaomi форсує випуск потужного ігрового смартфона Black Shark 3

Ігрова компанія Tencent Games, яка є найбільшим гравцем на ринку мобільного геймингу, оголосила про те, що вона працює разом з Black Shark над оптимізацією апаратного і програмного забезпечення нових ігрових смартфонів.


Нова угода з Black Shark про співпрацю в області ігрових телефонів була підписана з однією кінцевою метою – надати користувачам покращений досвід мобільних ігор.

Фактично все йде до того, що ігрові смартфони стануть повноцінною заміною портативних ігрових консолей. Саме тому ми навряд чи побачимо наступника PlayStation Vita. Тільки Nintendo з її оригінальним підходом і унікальними ексклюзивами продовжить грати на полі, де немає Sony і Microsoft.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi Black Shark

Очікуваний Black Shark 3 стане першим смартфоном, який буде створений при співпраці двох компаній. Очікується, що Black Shark 3 буде оснащений дисплеєм QHD з частотою 120 Гц, чіпсетом Snapdragon 865 і оперативною пам’яттю LPDDR5 ємністю до 16 ГБ в версії з підтримкою 5G. Black Shark 3 5G буде одним з перших на ринку смартфонів з цією однокристальною системою поряд з Xiaomi Mi 10 та Samsung Galaxy S20.

Вихід Black Shark 3 5G очікується в березні цього року.

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button