Новини

Митники виявили контрабандну техніку Apple на рекордну суму

Влада Гонконгу оприлюднили інформацію про те, що вони вилучили контрабандні товари на суму близько 3,2 млн доларів, які знаходилися на борту вантажного судна, що прямувало на материковий Китай.


Серед конфіскованих виробів були смартфони iPhone та інша продукція Apple на суму понад 1 млн доларів. Багато виробів були абсолютно новими і, на думку правоохоронців, повинні були стати подарунками на Новий рік, який в Китаї святкують з 24 по 30 січня.

Apple-контрабанда

Операція із затримання судна стала кульмінацією двомісячного розслідування. Судно, зареєстроване на материку, було перехоплено у водах Гонконгу, близько морського кордону між містом та материком.

Три людини, які знаходилися на борту, були заарештовані. Контрабандні товари були виявлені в секретному відсіку. Щоб відкрити його, знадобилося близько години.

За словами представника митниці, це найбільше “вполювання” такого роду за два роки, і перше за п’ять років випадок використання вантажного судна для контрабанди дорогих електронних товарів на материк.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button