Новини

Samsung форсує старт продажів Galaxy Fold 2

Обговорення
Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2

За останніми даними, Samsung презентує смартфони Galaxy Fold 2 і Galaxy S11 в один день – 11 лютого, але в продаж пристрої надійдуть в різні терміни: один раніше, інший – пізніше.


Samsung Galaxy Fold 2

Цікаво, але за даними корейського джерела, раніше всього в продаж надійде саме Galaxy Fold 2 – одразу після прем’єри. А ось продажі моделей лінійки Galaxy S11 стартують з традиційною затримкою в кілька тижнів.

Як повідомляється, таке рішення прийнято через загострення конкуренції в сегменті складних моделей з гнучкими екранами. Тут, звичайно ж, в першу чергу потрібно мати на увазі свіжу Motorola RAZR. І хоча формально він і Galaxy Fold 2 не конкуренти (взяти хоча б різницю в ціні – $ 1500 проти $ 1000), але ходять чутки, що аналогічні моделі готують й інші компанії, в тому числі Xiaomi. Так що бажання вийти на ринок в числі перших – цілком резонне для Samsung.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Honor і Huawei – продукт однієї компанії. Підтвердження на фото

В минуле

Realme виводить на ринок клон Realme 5

В майбутнє

Також буде цікаво