Новини

ASUS сертифікувала загадковий смартфон з двома камерами

Обговорення

Компанія ASUS готує до випуску загадковий смартфон, який фігурує під кодовою назвою I001D.


Інформація про новинку з’явилася в базах даних різних регуляторів. Судячи з усього, пристрій буде позиціонуватися як недорогий апаратам.

Відомо, що смартфон отримає двохдіапазонний (2,4 ГГц і 5 ГГц) адаптер бездротового зв’язку Wi-Fi з підтримкою стандартів IEEE 802.11a / b / g / n.

Також є інформація про використання операційної системи Android 9.0 Pie. Оприлюднено також схематичне зображення тильної частини корпусу, яке дозволяє говорити про наявність двухмодульної камери.

post image
Смартфон Asus

Відомості про новинку з’явилися в сертифікаційній документації організації Wi-Fi Alliance і в базі даних Національної комісії зі зв’язку Тайваню (NCC). Таким чином, можна припустити, що смартфон буде доступний на міжнародному ринку, а його офіційна презентація вже не за горами.

За оцінками IDC, в період з січня по березень включно в регіоні EMEA (включає Європу, в тому числі Україну, Близький Схід і Африку) було реалізовано 83,7 млн ​​«розумних» стільникових апаратів. Це на 3,3% менше в порівнянні з першою чвертю минулого року. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

LG Stylo 5: недорогий смартфон зі стілусом

В минуле

Xiaomi CC – швидкий огляд щойно представленної серії

В майбутнє

Також буде цікаво