Новини

Компанію Apple звинуватили в поцупленні важливої технології

Кардіолог Доктор Джозеф Візел з Університету Нью-Йорка заявив, що Apple незаконно експлуатує розроблену ним технологію. Йдеться про метод аналізування серцебиття, якbq раніше запатентував, бажаючий отримати відшкодування коштів від Apple, лікар.
Про це стало відомо завдяки журналістам Bloomberg, які опублікували відповідну статтю. За словами видання, буквально в п’ятницю Доктор Джозеф Візел, який викладає в нью-йоркській медичній школі, подав на компанію позов до федерального суду. Візел зазначає, що “розумні” годинники від Apple – Apple Watch, які здатні аналізувати серцебиття і повідомляти про нерегулярний пульс, порушують розроблену, а також запатентовану їм технологію виявлення нерегулярного ритму серця.
Відомо, що ще в 2017 лікар сам ініціював спілкування з представниками компанії Apple, розповівши їм всі деталі свого патенту.
“Apple відмовилася співпрацювати з доброї волі, щоб можна було уникнути цього позову”
– поділився Візел.
Тепер, кардіолог буде судитися з компанією в зв’язку з порушенням авторських прав. Більш того, він планує домогтися обмеження на експлуатацію його розробки без дозволу.


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button