Новини

В Україні впали ціни на Apple Watch

На вчорашній презентації в Купертіно компанія Apple представила нове покоління розумних годинників Apple Watch. Їх можна буде придбати вже на наступному тижні, але разом з цим у продажу залишилася і стара модель, доступна тепер за вигіднішою ціною.

Разом з презентацією Apple Watch Series 5 компанія Apple зняла з продажу торішні Watch Series 4, але залишила вийшовший в 2017 році Watch Series 3. Раніше вони коштували в районі 10000 гривень, але після анонса Watch Series 5 їх ціна була знижена до 7699 гривень.

Нові Apple Watch Series 5 зовні повністю повторюють четверту серію і відрізняються рядом програмних функцій. Наприклад, в них з’явився постійно активний екран, що стало можливим завдяки використанню дисплея на основі низькотемпературного полікристалічного оксиду. Годинник також отримав вбудований компас і оновлений додаток «Карти».

Apple Watch Series 5 випускаються в декількох варіантах з корпусом з алюмінію, нержавіючої сталі, титану та кераміки. Однак в Україні офіційно продаватиметься тільки алюмінієва версія. У продаж вона надійде 20 вересня по ціні від 399 доларів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button