Новини

Стало відомо коли вийде мобільна версія Call of Duty

Обговорення
Call of Duty: Mobile

Студія Activision анонсувала запуск довгоочікуваної Call of Duty: Mobile. Гра запропонує знайомий по серії геймплей, а також впізнавані карти і улюблених геймерам персонажів з Black Ops і Modern Warfare.


Гра з’явиться на смартфонах під управлінням iOS і Android  першого жовтня. Вона запропонує геймерам кілька режимів вже на запуск. На жаль чи на щастя, серед них не буде «королівської битви». Але вона з’явиться трохи пізніше і дозволить проводити заруби на 100 чоловік. Серед знайомих карт є, наприклад, легендарна Nuketown з Black Ops.

Релізний трейлер повниться захопленими заявами рецензентів: «Кращий шутер на мобільних пристроях», «Повний досвід Call of Duty на вашому телефоні», «Відмінна графіка і продуктивність» і так далі. Що насправді представляє з себе гра, ми дізнаємося вже через пару тижнів. До слова, реліз старшої Call of Duty: Modern Warfare теж не за горами. Зовсім недавно її розробники опублікували  мінімальні і рекомендовані системні вимоги бета-версії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Windows 10 після оновлення отримує несправний антивірус

В минуле

Vodafone запустив практично ідеальний тариф

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Андрей Мильчевский

    ожидаем)

Комментарии для сайта Cackle