Новини

Xiaomi Mi Band 4 втратив майже 40% від своєї вартості

Немає нічого приємнішого, ніж купити бажану річ за скромну суму грошей, знаючи при цьому, що вдалося заощадити доволі суттєві кошти. У червні нинішнього року в продаж на території України, а разом з тим і безлічі інших країн світу, надійшов фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4, який почали продавати в офіційних торгових точках компанії-виробника в країні за 1299 гривень. Охочих купити його собі за такою ціною, сильно завищеною, знайшлося чимало, проте тепер віддавати за цей кращий в світі спортивний браслет так багато вже не потрібно, і це реальний факт, завдяки чому відтепер його можна придбати за набагато більш привабливою ціною.


Цей електронний браслет для любителів активного способу життя здатний похвалитися 0,95-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 300 на 150 пікселів, причому сам дисплей є сенсорним. За автономність протягом 20 днів на одному заряді відповідає акумуляторна батарея ємністю 135 мАг, на повну зарядку якої потрібно витратити близько півтори години. Підключення до смартфонам на базі Android і iOS здійснюється через модуль Bluetooth 5.0 LE, причому такий має зворотну сумісність з усіма більш старими поколіннями, а це великий плюс, що робить даний трекер максимально універсальним.

Xiaomi Mi Band 4

Як стало відомо виданню GSMinfo в ході дослідження цін на електроніку в Україні, тепер купити Xiaomi Mi Band 4 можна набагато дешевше, ніж раніше. В даний час десятки магазинів на українській території реалізують цей фітнес-трекер всього за 853 гривні, тобто по вкрай низькою ціною. Це майже на 40% менше, ніж він коштував на старті продажів ще півтора місяці тому. Цілком собі очевидно, що зниження цінника позитивно позначиться на його популярності, адже тепер цей наручний гаджет набагато більш доступний всім і кожному.

Xiaomi Mi Band 4

За допомогою цього фітнес-трекера можна стежити за фізичною активністю, відстежувати пульс 24/7, аналізувати якість сну, використовувати «розумний» будильник для більш легкого пробудження в потрібний час, управляти відтворюваної на смартфоні музикою, читати отримані повідомлення, а також виконувати масу інших дій без будь-яких заборон і обмежень. Список таких постійно розширюється, тому що прошивка Xiaomi Mi Band 4 регулярно оновляться, а в додаток Mi Fit додають різні нововведення, спрямовані на поліпшення користувацького досвіду використання даного наручного гаджета.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

2 Comments

  1. Власне кажучи, його ціна в Китаї ( китайська версія , яка від глобальної нічим не відрізняється окрім відсутності сертифікат якості на корпусі і короткою з китайськими ієрогліфами) блищько 25 -27$ , що приблизно 630-660 грн. + є можливість отримати кеш-бек LetyShops 5,5% , тобто купити браслет за 600-630 грн. і не переплачували нашим інтернет магазинам. Актуальні ціни ви знайдете на сайті AliExpress , Всім вдалих покупок !

    1. Та все це добре, тільки до тих пір, поки Ви не захочете встановити системною мовою телефону українську, от тоді на баслеті китайської версії єрогліфи і повилазять. І тут доводиться обирати – або дешевша китайська версія з єрогліфами, або глобальна з англійськомовним інтерфейсом, ще як варіант встановити в телефоні російську, що для багатьох взагалі не варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button