Новини

Голлівудський актор випадково застрелив українку на зйомках фільму

На зйомках вестерну «Іржа» в штаті Нью-Мексико сталася трагедія – продюсер фільму і виконавець головної ролі, легендарний актор Алек Болдуін, зробив постріл з реквізитного пістолета, але щось пішло не так і поранення отримали оператор Галина Хатчинс і режисер Джоел Соусу. Жінку відправили в лікарню на вертольоті, але вона померла у віці 42 років, Соусу доставили на машині і зараз він знаходиться в критичному стані.


Інцидент стався під час зйомок сцени, де Болдуїну було необхідно зробити постріл холостим патроном, в різних ЗМІ зараз немає єдності думок з приводу події – деякі стверджують, що зброя була заряджена бойовою кулею, інші пишуть, що холостий патрон розлетівся на осколки, які зачепили двох жертв. В даний момент детективи встановлюють, яким саме вражаючим елементом був зроблений постріл. Зйомки фільму припинені.

Фільм "Іржа"

Болдуін вже дав свідчення поліції, добровільно прийшовши до поліцейської дільниці, яку на даний момент покинув. У справі поки не пред’явлено ніяких звинувачень, ніхто не арештований. У мережі вже з’явилися знімки, на яких зображений вражений актор, журналісти бачили його розпач після розмови з поліцейськими.

Алек Болдуїн

У «Іржі» Болдуін грає відомого американського злочинця Харланда Раста, онука якого звинувачують у випадковому вбивстві. Після чого вся сім’я вирушає в біга. Галина Хатчинс родом з України, в 2019 році її назвали одним з найперспективніших молодих операторів Голлівуду. Жінка працювала над такими стрічками як «Макс Фіст» і «Дорогуша».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button