Новини

Samsung Galaxy Note 10 отримав дату релізу

Обговорення
Samsung Galaxy Note 10

Samsung офіційно проведе 7 серпня в Нью-Йорку презентацію Unpacked, на якій покаже відразу два смартфона з стилусами S Pen – Galaxy Note 10 і Galaxy Note 10 Pro.


Запрошення

На відео із запрошенням стилус S Pen малює невеликий об’єктив камери – це явний натяк на фронтальну камеру, яку вмонтують прямо в дисплей по центру. Об’єктив фронтальної камери повинен стати менше, в порівнянні з Galaxy S10.

У свою чергу стилус також зміниться – він отримає наконечник діаметром всього 0,7 мм і буде здатний розпізнавати 4096 ступенів натискання.

Дизайн

Кути корпусу смартфонів Galaxy Note10 стануть більш гострими, але дисплей залишиться заокругленим з боків.

post image
Samsung Galaxy Note 10 Pro

У смартфонів не буде розмовного динаміка. Ймовірно, екран буде використовувати фірмову технологію Screen Sound, яка працює на принципі кісткової провідності – передача звуку у внутрішнє вухо здійснюється через кістки черепа завдяки вібрації дисплея.

Характеристики

Базовий Galaxy Note 10 отримає 6,3-дюймовий дисплей, а Galaxy Note 10 Pro – 6,75-дюймовий. Апаратною основою обох смартфонів виступить SoC Snapdragon 855 або Exynos 9825 в залежності від регіону. Galaxy Note 10 стануть першими флагманами Samsung без 3,5 мм роз’єму. У Galaxy Note10 Pro буде дві варіації – з підтримкою LTE або 5G.

Ціна

Очікується, що звичайна версія Note10 отримає цінник в 1100-1200 доларів, тоді як старша версія смартфона повинна коштувати ще більше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S10 спалахнув під час процесу зарядки

В минуле

Керівництву Samsung соромно за свій флагманський смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво