Новини

Apple Watch Series 5 отримав компас та завжди активний дисплей

Компанія Apple анонсувала у вівторок на заході в Театрі Стіва Джобса в кампусі Apple Park в Купертіно (штат Каліфорнія) ряд новинок, включаючи смарт-годинник наступного покоління Watch Series 5.

Нова версія смарт-годинника схожа зовнішнім виглядом на попередника, але отримала разом з тим ряд функцій і оновлень. Одним з найбільш важливих відмінностей Apple Watch Series 5 є завжди активний екран Retina. Завдяки тому, що екран весь час включений, можна в будь-який момент дізнатися час і іншу важливу інформацію, не торкаючись його. Для реалізації цієї функції було задіяно відразу декількох передових технологій, включаючи дисплей на основі низькотемпературного полікристалічного оксиду (LTPO), драйвер зниженої потужності, новий датчик зовнішньої освітленості і ефективну систему управління живленням. Про цю функцію користувачі просили починаючи з тих пір, як Apple Watch вперше дебютували в 2015 році.

Яскравість екрану годинника регулюється автоматично. Коли користувач опускає руку, яскравість екрану зменшується, а частота оновлення може знизитися до 1 Гц, але при дотику або піднятті руки яскравість збільшується. Незважаючи на завжди активний дисплей, завдяки використанню нового обладнання тривалість автономної роботи пристрою залишилася колишньою – 18 годин без підзарядки.

Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5

Смарт-годинник Apple Watch Series 5 отримали новий вбудований компас і оновлені функції геолокації. Оновлений додаток «Карти» дозволяє власникові годинника краще орієнтуватися на місцевості, а новий додаток «Компас» показує широту і довготу, кут ухилу і висоту над рівнем моря на додаток до напрямку руху. Це може бути особливо корисно, коли ви подорожуєте пішки. На циферблат можна додати одне з трьох розширень для компаса для того, щоб відразу визначати напрямок, лише поглянувши на екран.

Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5

Apple також подбала про безпеку користувачів під час подорожей. Власники моделей Apple Watch Series 5 з підтримкою стільникового зв’язку зможуть дзвонити в екстрені служби, перебуваючи більш ніж в 150 країнах. Також в будь-якій країні буде доступна функція «Виявлення падіння» – годинник автоматично подзвонить в екстрену службу після падіння власника, якщо він не рухається більше хвилини.

В операційній системі watchOS 6 додалися функції для моніторингу здоров’я. Новий додаток «Відстеження циклу» дозволить стежити за жіночим здоров’ям, а додаток «Шум» – відстежувати рівень навколишнього шуму, отримуючи попередження, коли гучність перевищує допустиму норму. Також є додаток «Тренди активності» на iPhone для перегляду спортивних досягнень і оцінки прогресу в ході тренувань. Нові динамічні циферблати, включаючи «Меридіан», «Модульний (компакт)» і «Сонячний (ділення)», можна налаштовувати на свій смак.

Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5

Зберігши колишній вибір варіантів виконання корпусу, включаючи класичні моделі з нержавіючої сталі золотого, сріблястого кольору і кольору «сірий космос», а також моделі з алюмінієвим корпусом таких же кольорів, компанія додала нову модель з корпусом з титану – природного кольору, а також кольору « чорний космос ». Також цієї осені надійде в продаж модель смарт-годинника в корпусі з білої кераміки, стійкої до подряпин. На додаток компанія Apple випустила новий спортивний браслет і безліч ремінців різних нових кольорів.

Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5

Додамо, що модель Apple Watch Nike отримала новий циферблат за мотивами дизайну класичної куртки Nike Windrunner, а також спортивні ремінці нових кольорів і світловідбиваючий спортивний браслет. Для моделі Apple Watch Hermès компанія теж приготувала кілька нових ремінців.

Ціна на годинники п’ятої серії стартує з 399 дол, моделі з сотовим модемом — від 499 дол.

При цьому вартість годинників Apple Watch 3 буде починатися зі 199 доларів.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button