Huawei Mate 30 і його «подвійна зарядка»
Обговорення

Китайські ЗМІ повідомили цікаву новину – на форумі в Пекінському університеті була представлена ​​технологія, яка дозволяє заряджати смартфони на 80% за одну хвилину, на повну зарядку потрібно витратити лише трохи більше двох хвилин.


Про результати свого дослідження розповів професор Хуанг Юньчуй (Huang Yunhui) з Науково-технічного університету Китаю. Технологія заснована на проекті вченого про композитних електродних матеріалах, який виграв другий приз Національного фонду природничих наук Китаю в 2016 році.

Що ще цікавіше, відзначається, що технологія була передана Huawei в 2014 році, компанія провела додаткові дослідження і частково використовувала її в весняному флагманському камерофоні Huawei P30.

Смартфон Huawei P30 підтримує швидку зарядку потужністю 22,5 Вт, а Huawei P30 Pro – 40 Вт. Такі результати, це вже далеко не межа. Так, Oppo у вересні представила технологію зарядки потужністю 65 Вт , в Xiaomi – 100 Вт .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung готує гнучкий смартфон для “бідних”

В минуле

Redmi випустив бюджетний аналог MacBook Air

В майбутнє

Також буде цікаво

  • Андрій 0079

    Цікаво чи на довго батареї вистачить…

Комментарии для сайта Cackle