Новини

OPPO Find X2 отримає просунуту камеру та супер-новітній екран

Згідно численних витоків, OPPO Find X2 обіцяє бути не менш цікавим смартфоном, ніж його попередник. Йому приписують передову камеру від Sony та досить незвичний дисплей. Тепер інсайдери уточнили ряд характеристик смартфона та розповіли про ключові особливості новинки.

OPPO Find X2

За свіжими даними, OPPO Find X2 отримає потрійну камеру з наступним набором модулів:

  • основний 48-мегапіксельний сенсор Sony IMX689 з розміром сенсора 1 / 1,3 дюйма і технологією автофокусування  2×2 On-Chip Lens ;
  • Sony IMX708 – передовий надширококутний модуль від Sony;
  • 13-мегапіксельний «телевік» з 5-кратним гібридним зумом.

Інсайдери також приписують смартфону 6,5-дюймовий вигнутий по краях дисплей з роздільною здатністю 3168х1440 пікселів та частотою оновлення 120 Гц. Крім того, як і в прийдешньому OnePlus 8 Pro, в OPPO Find X2 буде встановлений чіп MEMC, аналогічний тим, що використовується в топових телевізорах. Також повідомляється, що екран новинки отримає абсолютну точність кольору 0,8, 10-бітну глибину кольору і можливість відображення 1,07 мільярда кольорів, а автоматичне регулювання яскравості сягатиме 4096 рівнів. 

OPPO Find X2

Нарешті, у витоку йдеться про використання в Find X2 нового співпроцесора OPPO M1, розробленого компанією для ефективного управління енергоспоживанням. Смартфону також приписують підтримку 5G в двох режимах, оперативну пам’ять типу LPDDR5 і швидку бездротову зарядку потужністю 50 Вт. 

Презентація OPPO Find X2 очікується в першому кварталі 2020 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button