Новини

Oppo Find X2: можливо кращий камерафон наступного року

Дуже авторитетний мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який неодноразово підтверджував, що у нього є ексклюзивні контакти в відділі досліджень і розробок південнокорейської компанії Samsung, розповів про дуже цікавий камерофон.


Цього разу мова йде про смартфон Oppo Find X2, який повинен стати повноцінним наступником Oppo Find X , представленим цього літа. Нагадаємо, смартфон відрізняється від всіх інших колег по цеху тим, що фронтальна і основна камера його заховані в корпусі, коли не використовуються, при цьому задіяна конструкція слайдера.

Так ось, перевірений інформатор стверджує, що в цей раз Oppo вирішила зробити ставку не тільки на конструкцію, а й на камеру смартфона. Якщо говорити трохи більше точніше, то Oppo Find X2 повинен стати одним з найсильніших камерофонів наступного року.

Oppo Find X

Джерело конкретизує, відзначаючи, що в Oppo Find X2 буде використовуватися найсучасніший датчик зображення, який створюється компанією Sony за ексклюзивним замовленням і буде налаштовуватися фахівцями обох компаній.

Нарешті, йдеться про те, що Oppo Find X2 складе дуже серйозну конкуренцію Samsung Galaxy S11 + і Huawei P40 Pro, які заочно вважаються кращими камерофонами першої половини 2020 року.

Примітно те, що Oppo Find X2 вийде вже в першому кварталі 2020.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button