Новини

Став відомий ймовірний лідер ринку 5G-смартфонів

Шойчи Тосака (Shoichi Tosaka), генеральний директор японського виробника конденсаторів Taiyo Yuden, заявив вчора, що попит на компоненти компанії буде стрімко рости в наступному році, оскільки Китай активно освоює технології 5G.


Очільник повідомив, що вони отримали велику кількість замовлень на конденсатори для 5G-обладнання. Найбільше замовлень надходить від Huawei та ZTE. Шойчи Тосака також заявив, що, згідно з прогнозом, Huawei може продати 100 мільйонів смартфонів з підтримкою 5G в одному тільки Китаї в наступному році.

HUAWEI Mate King 5G

2019 рік також був дуже хорошим для Taiyo Yuden, ціна акцій компанії подвоїлася за останні 12 місяців. Але в наступному році очікується ще більше стрімке зростання. Все завдяки зростанню популярності 5G-смартфонів.

В 5G-смартфонах використовується приблизно на 30% більше конденсаторів, ніж в мобільних телефонах з підтримкою 4G. 5G-модем споживає велику кількість енергії, тому йому потрібен акумулятор більшої ємності, що залишає менше місця для інших компонентів. Це підвищує попит на високоякісні конденсатори, які можуть зберігати більше енергії в меншому обсязі.

Аналітики вважають, що Huawei стане лідером ринку 5G-смартфонів, а за нею буде йти Samsung.

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button