Новини

Безрамковий Huawei P40 pro – вперше на фото

Перевірений ресурс Slashleaks опублікував реальну фотографію фронтальної панелі смартфтона Huawei P40 pro, який повинен бути анонсований тільки в наступному році.


Це перша фотографія, яка дозволяє оцінити рамки дисплея Huawei P40 pro. В даному випадку ми змушені констатувати, що по всьому периметру екрану смартфон має рамки однакової ширини, при цьому вони дуже вузькі.

Варто зауважити, що ще навесні виконавчий директор Huawei Юй Чендун (Yu Chengdong) першим в індустрії назвав причину, по якій у сучасних безрамкових смартфонів залишається підборіддя. Як він зазначив, відсутність нижньої рамки призведе до помилкових спрацьовувань і погіршення користувацького досвіду.

Huawei P40

Проте, якщо вірити цим зображенням, то у Huawei P40 pro повністю зникне нижня рамка, яка зрівняється по ширині з бічними і верхніми рамками.

Раніше керівник Huawei по споживчому бізнесу підтвердив, що презентація лінійки смартфонів Huawei P40 відбудеться в кінці березня наступного року. Разом зі смартфонами представлять фінальну версію сервісів і додатків Huawei, які повинні стати альтернативою сервісів Google.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button