Новини

Huawei P40 Pro: названа ціна та головна відмінність від конкурентів

Обговорення
Huawei P40 Pro

Згідно з інформацією, отриманою від Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), аналітика компанії TF International Security, в наступному році з’явиться ще більше смартфонів Huawei, оснащених перископними камерами з телеоб’єктивами.


Зокрема, повідомляється, що флагманський смартфон Huawei P40 Pro отримає 8-мегапіксельний модуль з діафрагмою F / 4,0, який дозволить йому стати першим в світі смартфоном з 10-кратним оптичним зумом.

Huawei P40 Pro

Також передбачається, що Huawei також буде використовувати камеру з 5-кратним оптичним зумом в різних смартфонах, включаючи Huawei P40, флагманських моделях Huawei Nova, Honor і Huawei Mate.

Джерела з ланцюжка поставок повідомляють, що перша партія камер з 10-кратним зумом для смартфонів Huawei, буде включати 9 мільйонів одиниць. Що стосується камер з 5-кратним зумом, то їх в першій партії буде 28 млн одиниць.

Аналітик додав, що смартфон серії Huawei P40 буде коштувати від 570 до 710 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названа головна відмінність між камерами iPhone 12 та iPhone 11 Pro

В минуле

Xiaomi Redmi 9 и Redmi Note 9: короли на рынке бюджетных смартфонов

В майбутнє

Також буде цікаво