Новини

Продажі смартфонів впали на 11 %

Згідно з даними аналітиків дослідницької компанії Counterpoint Research, загальносвітовий прибуток від продажів мобільних телефонів знизився на 11% в річному порівнянні до 12 млрд. доларів в третьому кварталі 2019 року.


Примітно, що з усіх великих виробників збільшити свій прибуток в порівнянні з торішніми показниками вдалося тільки Samsung і HUAWEI. У свою чергу, частка Apple в минулому році була помітно вище поточних значень (66% прибутку всієї галузі). Проте, купертинівська компанія отримує 32% загального доходу від продажів телефонів в світі, а основними ринками збуту залишаються США, Японія і країни Європи.

Порівняння дохідності брендів смартфонів

Samsung має близько 17% всього прибутку від реалізації смартфонів, не в останню чергу завдяки вдалій лінійці Galaxy A 2019 і хорошому старту Galaxy Note 10.

Китайські бренди смартфонів продовжують працювати з низьким прибутком, але поступово покращують свої результати, розширюючись за межі Китаю і проникаючи у високорівневий ціновий діапазон. Крім того, компанії з Піднебесної планують значно поліпшити свої показники в 2020 році за допомогою комерціалізації 5G-мереж і пропозиції недорогих смартфонів.

Цікавим спостереженням є подовження циклу заміни смартфонів преміум-класу, оскільки новітні апаратні функції не стають вагомою причиною для поновлення і без того потужних торішніх девайсів.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button