Новини

Київстар міняє старі смартфони на нові: акція до 31 грудня

Всі виробники мобільних пристроїв завжди роблять все заради того, щоб їх фірмову продукцію купувало якомога ширше коло людей, і саме з цієї причини вони намагаються створювати умови, при яких робити це виявиться максимально легко і просто. Проте, на жаль, дуже часто такі умови в Україні виявляються недоступні, тому що різного роду спецпропозиції від великих брендів просто не запускаються в країні. Вплинути на всю цю ситуацію позитивним чином вирішила компанія Київстар, яка вважає за необхідне запустити на обмежений період часу безкоштовний обмін старих смартфонів на нові, а дозволяє він без зайвих складнощів позбутися бувшого у використанні мобільного пристрою.


Так, зокрема, відтепер всі українці без будь-яких складнощів мають реальну можливість стати власником нового мобільного пристрою, причому будь-якого бажаного, отримавши його абсолютно безкоштовно. Все це стало можливим завдяки компанії Київстар, яка запустила спеціальну тимчасову акцію. Така дозволяє позбутися від старого телефону, отримавши замість нього абсолютно новий. Причому вартість вашого старого смартфона можна перевірити прямо онлайн, на сайті компанії.

Київстар

Позбутися від старого телефону дуже і дуже просто, тому що для цього потрібно всього-на-всього звернутися в салон телекомунікаційної компанії, причому обов’язково з паспортом та ідентифікаційним кодом, так як він необхідний для оформлення угоди на законних підставах. Слідом за цим слід попросити співробітника компанії Київстар провести діагностику мобільного пристрою, від якого потрібно позбутися. Дана процедура займає до п’яти хвилин, а проводиться вона прямо в момент звернення. За її підсумками виявиться озвучена сума грошей, яку готові надати за конкретний апарат. Все це дорогого коштує, але є ряд нюансів, про які потрібно обов’язково знати. Так, до обміну приймають близько сотні різних моделей телефонів, в тому числі від таких брендів, як Sony, Apple, Samsung і LG, Huawei і Xiaomi.

Київстар

Якщо озвучена співробітником компанії сума грошей влаштовує, можна сміливо погоджуватися на операцію, а в такому разі усіма грошима від старого бувшого у використанні телефону стане можливим оплатити до 100% від ціни нового, роблячи це без будь-яких складнощів і всього подібного. Таким чином, якщо грошей від старого смартфона виявиться досить, отримати новий можна буде безкоштовно.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button