Новини

Microsoft урізала функціонал Windows 10 новим оновленням: що зникло з ОС

Microsoft випустила велике піврічне оновлення Windows 10 November 2019 Update (версія 1909) на початку тижня. Тепер компанія розповіла про те, які функції були видалені або перестали розроблятися з останнім релізом.

Як пояснює Microsoft, іноді з ОС видаляються функції, оскільки з’являються більш оптимальні варіанти, на які їх замінюють. Наприклад, компанія видалила PNRP API і пов’язані з ними інструменти, мова йде про протокол Peer Name Resolution Protocol, який розроблявся Microsoft. Також зникли динамічні настройки панелі задач. 

Припинена розробка відразу декількох функцій. Наприклад, підключення до мереж Wi-Fi, захищених протоколів WEP або TKIP. Також йдуть під ніж «Мої люди», функція не отримала підтримки сторонніх розробників. 

Windows 10X

Віртуальний комутатор Hyper-V vSwitch більше не матиме можливості прив’язки до групи LBFO, замість цього він може бути пов’язаний з допомогою перемикача «Включення впроваджених груп». Вкладка «спільнота мов» буде видалена з центру відгуків. Платформи текстових служб TSF1 і TSF2 IME будуть замінені на TSF3 IME в наступному випуску. Також буде видалена функція PSR (Роумінг стану пакета), яка дозволяє розробникам додатків UWP записувати дані в Windows і синхронізувати їх з іншими екземплярами Windows для цього користувача.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button