Новини

Нова версія Windows виходить вже завтра

Обіцяне Microsoft листопадове оновлення Windows 10 November 2019 Update, також відоме як 1909 і 19H2, орієнтовно стартує у вівторок, 12 листопада. На це вказує готовність ISO-образів в Microsoft Developer Network.

На даний момент пропонується єдина збірка під номером 18363.449, доступна в рамках попереднього тестування, однак для гарантії варто дочекатися початку повноцінного розгортання. Воно, як очікується, буде йти через Центр оновлень. Правда, компанія офіційно поки не підтвердила дату, тому варто очікувати можливого перенесення релізу.

Якщо на комп’ютері встановлено травневий патч, то установка нової версії не повинна зайняти більше 10 хвилин. Відзначається, що цей патч, по ідеї, не повинен нічого зламати. Але, як ми знаємо, в корпорації можуть вивести з ладу багато.

Windows 10

Відзначається, що останні драйвери для відеопристроїв Intel, сумісні з майбутньою версією ОС, вже доступні на офіційному сайті чипмейкера. Їх можна завантажити і встановити примусово. Відзначається, що на фірмових комп’ютерах HP, Lenovo, Dell та інших драйвери доведеться встановлювати саме вручну.

Також відзначимо, що в числі системних вимог для Windows 10 November 2019 Update відзначається як мінімум 32 Гбайт вільного місця на диску. Реально ж буде потрібно більше, щоб зберігати проміжні файли. Якщо ж на диску C не буде достатньо місця, встановити оновлення не вийде.

За даними Microsoft, для оновлення компонентів потрібно не менше 6-11 Гбайт вільного простору, а для системних оновлень до 3 Гбайт.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button