Новини

OnePlus виплатить гроші власникам своїх смартфонів

OnePlus 7T
OnePlus 7T

Компанія OnePlus пару раз була помічена за витоком користувацьких даних. У січні 2018 зловмисники отримали доступ до даних декількох десятків тисяч власників смартфонів OnePlus.


Минулого місяця відбулася друга атака, в результаті якої в мережу витекли імена, електронні листи і адреси доставки. Щоб посилити заходи безпеки, OnePlus уклав партнерську угоду з HackerOne, відомою платформою безпеки, і анонсувала програму Bug Bounty.

[adsforwp id=”10622″]

Програма OnePlus Bug Bounty присуджує винагороду в розмірі від 50 до 7000 доларів в залежності від виявленої потенційної загрози. З цією метою компанія запустила Центр реагування на повідомлення про безпеку, який дозволяє дослідникам безпеки представляти інформацію про потенційні загрози додатків OnePlus Community або OnePlus.

Спочатку ця програма буде працювати виключно на HackerOne, вона буде відкрита для широкої публіки тільки в кінці 2020 року. У будь-якому випадку, варто похвалити компанію за те, що вона визнає свої помилки і шукає нові способи підвищення безпеки.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi зробила смартфон Redmi 8 ще дешевшим

В минуле

Сотовый оператор lifecell запустил «халявный» тарифный план всего за 20 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle