Новини

Huawei Mate 30: з’явились фотографії чохлів та новий рендер

На початку серпня один з виробників чохлів опублікував серію знімків із зображенням аксесуарів для смартфона Huawei Mate 30. Пізніше в мережі з’явився і перший офіційний постер неанонсованої моделі, а тепер дизайн пристрою підтвердив якісний рендер і ще один виробник аксесуарів, що представив «живі» фото своєї продукції.

У мережі був опублікований офіційний рендер Huawei Mate 30 Pro в чорному кольорі. Інсайдери запевняють, що фотографія пристрою справжня і розроблена дизайнерами Huawei. Зовнішній вигляд смартфона повністю збігається з минулими витоками.

Huawei Mate 30
Huawei Mate 30

Ще одне підтвердження вигляду гаджета надав індійський інсайдер Судханшу Амбхоре, який опублікував кілька фотографій в своєму Twitter-блозі. На реальних зображеннях чохлів для Huawei Mate 30 чітко видно великий виріз під круглий модуль камери.

На нижній частині чохла є отвір під динамік, аудіопорти і роз’єм USB Type-C. Розміщення кнопок регулювання гучності і живлення залишилося колишнім.

Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro стануть першими пристроями компанії, побудованими на платформі Kirin 990. Обидва смартфони мають представити 6 вересня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button