Новини

Samsung Galaxy S11 зробив всі iPhone застарілими та неактуальними

На сьогоднішній день навіть недорогі смартфони вміють знімати відео в 4K. Багато флагманів здатні знімати в 4K при 60 к / с. А як на рахунок ще більшого розширення?


Джерело впевнене, що Samsung Galaxy S11 буде здатний знімати відео в 8K! Натяки на це з’явилися, коли була представлена ​​SoC Exynos 990 якраз з підтримкою відеозйомки в 8К @ 30fps. Анонсована вчора платформа Snapdragon 865 також отримала таку можливість. Але підтримка такого режиму ще зовсім не означає, що він з’явиться в конкретному смартфоні на основі тієї чи іншої платформи.

Samsung Galaxy S11

У випадку з Galaxy S11 джерело впевнене у появі відповідного режиму, так як його згадка виявилася в коді свіжої версії програми Samsung Camera, включеної в бета-версію One UI 2. Крім того, ресурсу SamMobile ці здогадки підтвердили його власні джерела. Зйомка відео такої якості і не снилась жодному сучасному iPhone, більше того, з останніх чуток відомо, що такий режим не з’явиться і в iPhone 12.

Необхідність подібної функції в смартфоні 2020 року – питання окреме. Також багатьох явно буде цікавити розмір підсумкового файлу при зйомці в 8K. З огляду на всі ці дані про Galaxy S11, можна припустити, що і багато інших флагмани 2020 року отримають такий же режим зйомки відео.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button