Новини

Huawei виборола право створювати мережі 5G в Норвегії

Минулого тижня стало відомо, що найбільший норвезький стільниковий оператор Telenor вибрав шведську компанію Ericsson в якості ключового постачальника обладнання для мережі 5G в Норвегії.


Раніше компанія Telenor співпрацювала з китайською компанією Huawei, але в ході модернізації, розрахованої на найближчі 4-5 років, компоненти Huawei планувалося виключити з норвезьких мереж Telenor.

Однак вчора компанія Telenor уточнила, що Huawei, все ж таки, братиме участь у створенні мережі 5G в Норвегії разом з Ericsson, однією з декількох компаній, які продовжують співпрацювати з китайським виробником всупереч тиску США.

Huawei, з якою Telenor більше десяти років працює в сфері 4G, продовжить грати роль в модернізації своєї інфраструктури, повідомляє Ханне Кнудсен (Hanne Knudsen), віце-президент Telenor з комунікацій.

Huawei

«Компанія Ericsson представлена ​​в якості нового постачальника компонентів мережі радіодоступу (RAN) 5G, але ми також будемо працювати з Huawei, щоб підтримувати мережу 4G і забезпечувати покриття 5G в окремих районах Норвегії»

– цитують слова Кнудсен в Reuters.

«Компанія Huawei поставляла обладнання для мережі радіодоступу, але не для опорної мережі. При розгортанні 5G в окремих областях вона теж буде постачати обладнання для RAN, але не для опорної мережі»

– уточнила представник Telenor.

За словами Кнудсен, фінська дочірня компанія Telenor DNA також використовує Huawei в якості одного з декількох постачальників 5G RAN.

Нагадаємо, мережа складається з опорної мережі або мережі комутації та мережі радіодоступу. На мережу радіодоступу, до якої відносяться базові станції та антени, припадає більша частина вартості мережі стільникового зв’язку.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button