Новини

США знову нанесли удар по Huawei: під приціл попало обладнання для 5G

Норвезька компанія Telenor вибрала шведську компанію Ericsson в якості ключового постачальника обладнання для мережі 5G в Норвегії. Раніше компанія Telenor співпрацювала з китайською компанією Huawei, яка протягом майже десяти років поставляла обладнання для мережі 4G.


Ймовірно, рішення Telenor прийнято під тиском США. Останнім часом Штати активно підштовхували партнерів по НАТО, включаючи Норвегію, до відлучення Huawei від вигідних угод по 5G. Американці пояснюють це турботою про безпеку.

За словами керівництва Telenor, компанія провела «велику» оцінку безпеки, а також розглянула такі чинники, як технічна якість, інновації та модернізація мережі.

«На основі комплексної оцінки ми вирішили представити нового партнера для цього важливого технологічного кроку в Норвегії»

– наводить слова гендиректора компанії Reuters.

Норвезькі стільникові оператори вибрали постачальників обладнання 5G
Норвезькі стільникові оператори вибрали постачальників обладнання 5G

Компанія Telenor, контрольована державою, є найбільшим постачальником телекомунікаційних послуг в Норвегії. Вона також працює в інших країнах Північної Європи, а також в п’яти азіатських країнах, обслуговуючи близько 183 млн. клієнтів.

Використання мережевих компонентів Huawei в норвезьких мережах Telenor буде припинено в результаті модернізації протягом найближчих 4-5 років.

Норвезькі оператори Ice і Telia, вибрали для своїх мереж 5G обладнання Nokia і Ericsson відповідно.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button