Новини

Не лише 108-Мп: стали відомі нові подробиці про камеру Galaxy S11 +

Обговорення
Samsung Galaxy S11+
Samsung Galaxy S11+

Samsung в поті чола працює над сімейством Galaxy S11, топова версія якого повинна отримати 108-Мп основну камеру, просунутий перископ-сенсор для оптичного зуму, новий «шірік» і ще два таємничих сенсора (імовірно, ToF і макро). 


У перших рядах витоків по Galaxy S11 знаходиться @UniverseIсe, який сьогодні опублікував інформацію про новий телевик, який відвідає Galaxy S11, Galaxy S11 + і Galaxy S11e. За інформацією джерела, все тріо отримає щонайменше 48-Мп телефото-об’єктив і буде лідером в цьому компоненті.

З урахуванням інформації про перископну камеру в Galaxy S11 +, не зовсім зрозуміло, як буде використовуватися телевик, якщо це дійсно два різних об’єктива. Швидше за все, питання по камерах залишиться відкритим до самої презентації, яка відбудеться в лютому. Втім, до цього моменту буде ще багато витоків, причому ще більш переконливих.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Продажа Vodafone: Зеленский сказал свое слово по поводу сделки

В минуле

Huawei выплатит деньги владельцам своих смартфонов

В майбутнє

Також буде цікаво