Новини

Нові флагмани Huawei, візуально, позбудуться однієї з камер (фото)

Huawei P40 і P40 Pro поступово займають інформаційний простір. Так, днями компанія підтвердила, що такі флагмани P-серії ми побачимо в березні. Варто зазначити, що на відлигу в конфлікті з США китайці не розраховують.


Слідом @OnLeaks і його партнери запропонували перший погляд на обидві варіації топових пристроїв Huawei. Опубліковані ними темні рендери (зазвичай концептмейкер так робить, коли не впевнений в ряді деталей) демонструють прямокутний блок камери, який, схоже, буде головним трендом наступного року, корпус зі скла та металу і навіть деякі відмінності всередині серії.

Рендери Huawei P40 і P40 Pro: куди поділася фронталка?
Рендери Huawei P40 і P40 Pro: куди поділася фронталка?

Так, «прошка» очікувано отримає більш крутий дисплей: замість 6,1-6,2” панелі P40, в P40 Pro буде застосовуватися 6,5-6,7 ” дисплей зі скругленнями з усіх чотирьох сторін, що має забезпечити 98 % корисної площі передньої панелі.

Що цікаво, ніде не видно фронтальної камери (ні отворів, ні «чубчиків»), але джерело @OnLeaks впевнене, що висувного модуля тут не буде. Немає у обох смартфонів і аудіороз’ємів 3,5 мм, а сканер відбитка буде вбудований в екран.

За відомими характеристикам поки все прозаїчно: Kirin 990 5G, камера Leica з перевагою в сторону P40 Pro, акумулятор з 50-Вт швидкою зарядкою і EMUI 10 на Android 10. Все інше ще тільки належить з’ясувати.

Huawei P40

Huawei P40 Pro

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button