Новини

Екосистема Huawei програє Google у десятки тисяч разів

Google Play

Після того, як США додали Huawei в список організацій, з якими заборонено працювати американським компаніям, Google припинила співпрацю з Huawei.


На практиці це означає, що додатки і сервіси Google не можна встановлювати на смартфони Huawei і Honor. А мова йде про найпопулярніші в Android-співтоваристві додатки, включаючи Gmail, Chrome, Google Maps, Google Play, YouTube та інші.

Компанія працює над аналогом Google Mobile Services, який отримав назву Huawei Mobile Services. На цьому тижні було запущено бета-тестування Huawei Mobile Services в Китаї, що стало досить несподіваною новиною, оскільки старт тестування очікувався тільки в наступному році.

Huawei Mobile Services

Втім, поки що Google може спати спокійно. В новій екосистемі Huawei налічується тільки 45 000 додатків, які використовують Huawei Mobile Services. Для порівняння: в магазині Google Play представлено близько 3 млн. додатків.

Проте, варто зазначити, що Huawei вже підключила до створення додатків для Huawei Mobile Services величезну кількість розробників і продовжує робити це кожен день. Для того, щоб зацікавити їх, китайський гігант створив заохочувальний фонд в розмірі 1 млрд. доларів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung Galaxy Tab S6 5G красується на перших офіційних фото

В минуле

Новый мобильный оператор шокировала тарифным планом

В майбутнє

Також буде цікаво