Новини

Huawei працює над екосистемою, яка захопить весь цифровий світ

В рамках спеціального заходу Huawei підвела підсумки 2019 року і поділилася планами на найближчі кілька років. Одна з головних цілей компанії – створення всеосяжної екосистеми, що об’єднує найрізноманітніші пристрої та мобільні сервіси.


Huawei

На думку Huawei, розвиток технологій 5G і штучного інтелекту зробить наступне десятиліття епохою «загального інтернету». Всі підключені до бездротових мереж пристрої зможуть вільно взаємодіяти один з одним, пропонуючи тим самим нові можливості.

У компанії відзначають, що кожен підключений пристрій має унікальну особливість, якої немає в смартфонах. Наприклад, розумні дисплеї на кшталт HUAWEI Vision відрізняються великим розміром екрану і потужністю акустичної системи. Навушники FreeBuds 3 пропонують високу якість звучання і ефективне шумозаглушення, розумні годинники Huawei Watch GT 2 зручно завжди носити при собі, а автомобільні мультимедійні пристрої добре сприймають мову на відстані і мають потужні модулі геопозиціонування.

Очікується, що в майбутньому всі ці пристрої зможуть більш гармонійно взаємодіяти один з одним. Наприклад, якщо користувач не хоче носити з собою смартфон під час тренування, гаджет можна буде залишити в роздягальні, а навушники автоматично підключаться до розумного годинника, продовживши відтворення музики.

HUAWEI Vision

Основою інтелектуальної екосистеми Huawei, що об’єднує всі види підключених пристроїв, служить апаратна платформа Huawei HiLink, процесори власної розробки Kirin, набір інтелектуальних інтерфейсів Huawei HiAI і мобільні сервіси Huawei.Huawei HiAI – ключовий елемент екосистеми, що надає стороннім партнерам-розробникам можливості чіпів, пристроїв і хмарних сервісів компанії. 

Так, доступ до інтелектуальних чіпів Huawei дозволяє творцям додатків ефективно знижувати енергоспоживання при обробці складних інтелектуальних завдань на пристроях. Доступ до можливостей хмарних сервісів не тільки охоплює ключові компоненти платформи Huawei Mobile Services, такі як акаунти, платежі та послуги доставки повідомлень, а й об’єднує сторонні сервіси в структуру Huawei Ability Gallery.

На даний момент в пакет HiAI входять кілька основних інструментів: розпізнавання тексту, зображень, осіб і виявлення коду. До екосистеми HiAI вже приєдналися більше 3500 партнерів і більше 40 000 розробників додатків.

 HiAI

Вже на початку наступного року українським користувачам ноутбуків Huawei може мтати доступна нова функція – багатоекранна взаємодія між смартфонами і ПК. Вона полегшує передачу файлів між пристроями і дозволяє більш ефективно працювати, об’єднуючи функціональність смартфона з потужністю і великим екраном ноутбука. 

Стратегія побудови екосистеми Huawei отримала назву 1 + 8 + N. Пристрої, що входять до неї, можна розділити на три рівні:

1. Центральне місце посідають смартфони, що виконують функції порталу для доступу до всіх інших гаджетів і сервісів.

2. Середній рівень становлять 8 типів розумних пристроїв, що виконують допоміжні функції при різних сценаріях використання. Це розумні годинники, навушники, ПК, планшети, колонки, смарт-окуляри, автомобільні мультимедійні центри та розумні дисплеї.

3. У зовнішній рівень входить незліченна безліч рішень (N) від сторонніх партнерів, серед яких рішення для розумного будинку і офісу, гаджети і додатки для подорожей, занять фітнесом і відстеження стану здоров’я, а також аудіо- та відеотехніка. 

HUAWEI

На сьогоднішній день мобільні сервіси Huawei (HMS) доступні користувачам в більш ніж 170 країнах світу, а щомісячна активна аудиторія екосистеми HMS становить 390 мільйонів користувачів. З HMS співпрацюють вже понад 1 мільйон сторонніх розробників контенту і додатків. У фірмовому магазині додатків Huawei App Gallery є понад 1,2 мільйона програм та ігор, а кількість їх завантажень перевищує 1 мільярд.

Компанія Huawei вже інвестувала в створення екосистеми 3 мільярди доларів і виділила додатково 1 мільярд на підтримку сторонніх розробників додатків. Для підвищення якості сторонніх програм компанія відкрила вісім лабораторій DigiX Lab, розташованих в різних регіонах світу і які спеціалізуються на тестуванні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button