Новини

Huawei Vision TV – 4K телевізор на базі Harmony OS

Компанія Huawei представила сьогодні на великому заході в Мюнхені власний телевізор – Huawei Vision.

Як і анонсовані в серпні Honor Vision і Vision Pro, телевізор під брендом Huawei працює на операційній системі власної розробки компанії – Harmony OS. 

На старті продажів будуть запропоновані моделі діагоналлю 65 і 75 дюйма, а потім з’являться версії діагоналлю 55 і 85 дюймів. У них використовуються матриці на квантових точках розширенням 4K і з частою поновлення до 120 Гц. Телевізор має тонкі металеві рамки і висувається камеру для відеоконференцій. 

Завдяки Harmony OS, телевізор зможе виступати в якості «центру» розумного будинку для пристроїв з підтримкою платформи HiLink. Також підкреслюються численні функції на базі системи штучного інтелекту. Телевізор підтримує голосові команди, розпізнавання користувача по обличчю і відстеження. Є спеціальний режим для захисту очей юних глядачів. 

Пульт ДУ від Huawei Vision TV
Пульт ДУ від Huawei Vision TV

Передбачено легке підключення смартфонів Huawei і передача контенту з них на великий екран. Пульт дистанційного керування має тачпад і заряджається по USB Type-C. Також можна почати відеодзвінок на смартфоні і продовжити на телевізорі. 

Поки Huawei не розкрила термінів випуску і орієнтовних цін на Huawei Vision.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button