Новини

Всього 3€: Vodafone запустив безлімітний тариф

Останнім часом всі оператори зв’язку в Україні намагаються чимось здивувати своїх клієнтів, пропонуючи їм різні нестандартні можливості і послуги, на зразок перенесення залишків і безліміту для окремих сервісів. Робиться все це заради залучення нових клієнтів і, крім того, утримання старих абонентів. Втім, на щастя, на ринку ще є такі телекомунікаційні компанії, які не винаходять щось нове, а йдуть перевіреними часом шляхами. Так, стільниковий оператор Vodafone запустив максимально простий і зрозумілий тарифний план, у якого дуже прості умови обслуговування, тому розібратися з такими зможе навіть дитина. В рамках запущеного тарифу абонент отримує стандартні пакети можливостей, які він може використовувати на власний розсуд без будь-яких складнощів.

В абонентську плату невеликого розміру включено необмежену кількість мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а вона здатна досягати величезного значення в цілих 300 Мбіт/с. Витрачати трафік можна на перегляд фільмів, прослуховування музики, спілкування в соціальних мережах, листування в месенджерах, оновлення програм, а також на що-небудь ще без будь-яких складнощів і винятків.

Vodafone

Крім пакету інтернет-трафіку, в абонентську плату вже включено 300 хвилин дзвінків, причому здійснювати голосові дзвінки можна на будь-які українські номери без будь-яких обмежень і труднощів. Більш того, дзвонити оператор зв’язку без додаткових грошових витрат дозволяє навіть на міські номери, а це величезний плюс, поза будь-яких сумнівів. Використовувати тарифний план від оператора зв’язку Vodafone можна в смартфонах, роутерах, ноутбуках, планшетах, модемах і будь-яких інших гаджетах, які здатні підключатися до базових станцій і через них підключатися до мережі телекомунікаційної компанії. Також в тарифі доступні необмежені дзвінки за кордон за 3 гривні на день.

Vodafone

За все це задоволення потрібно платити всього-на-всього 75 гривень на місяць, тобто одна доба фактично обходяться в 2.5 гривні, тобто в дуже скромну суму грошей, розмір якої здатний приємно порадувати кожну людину. Це не тимчасова акція або щось подібне. Це постійна пропозиція, тобто в майбутньому тарифний план не стане несподівано дорожче. Називається він «Vodafone SuperNet Turbo», а на таких вигідних умовах його пропонують підключити в багатьох регіонах України, в тому числі на території Вінницької, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської областей та м. Кривий Ріг.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button