Новини

За громадянами почали стежити 17 таємничих дронів

Обговорення
Жителі штату Колорадо повідомили про дивні безпілотники, які патрулюють поля і міста вечорами. Апаратів налічується 17 штук, і хто ними керує – незрозуміло.
Про дрони журналістам ресурсу Denverpost розповіли поліцейські штату. За їх словами, безпілотники мають двометровий розмах гвинтів, тримаються приблизно в 60-90 метрах над землею і прочісують місцевість по 40 кілометрів за раз.
З’являються дрони приблизно о сьомій вечора, зникають близько десяти. Співрозмовник журналістів, помічник шерифа заявив, що апарати навряд чи належать любителям (їх занадто багато і вони досить великі).
Поліцейські припускають, що безпілотниками управляє якась приватна компанія. Проте, дрони не роблять нічого такого, що вказувало б на злий умисел. Літають вони по периметру квадрата, тобто, швидше за все, застосовуються для створення карти або для якого-небудь дослідження.
Поліцейські жартують «Ми точно знаємо, що це не Санта чи його олені», і хочуть, щоб хоча б один з безпілотників приземлився.
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Список сервісів та технологій, яких позбулися в 2019 році

В минуле

В популярній соціальній мережі з’явився ганебний спосіб шахрайства

В майбутнє

Також буде цікаво