Новини

Стартували продажі смарт-годинника Xiaomi Watch Color: розпакування

Обговорення
Xiaomi Watch Color

Сьогодні в продаж на території Китаю надійшов новий розумний годинник Xiaomi Watch Color. В цьому матеріалі представлений відеоролик з першим розпакуванням і налаштуванням гаджета.


Xiaomi Watch Color

Нагадаємо, годинник пропонується за ціною 115 доларів. За ці гроші покупці отримують круглий AMOLED-екран діаметром 1,39 дюйма роздільною здатністю 454 х 454 пікселів, адаптер Bluetooth 5.0 і акумулятор ємністю 420 мА • год. Час роботи досягає трьох тижнів без підзарядки.
[adsforwp id=”10622″]
Крім того, Xiaomi Watch Color підтримує 10 видів фізичної активності та цілодобово може фіксувати частоту серцевих скорочень і рівень стресу, відстежувати якість сну і давати рекомендації. Важливим є наявність модуля NFC і вологозахисту (5 ATM).

Ключовою особливістю пристрою стали швидкоз’ємні ремінці. Також виробник заявляє 1540 комбінацій кольорів корпусу, циферблатів і доступних ремінців.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Нарешті, Samsung Galaxy S10 Lite презентовано офіційно

В минуле

Xiaomi Mi 10 vs Xiaomi Mi 10 Pro: за что вы переплачиваете

В майбутнє

Також буде цікаво