Новини

У смартфонах Sony, Pixel і OnePlus виявили дивний баг

Користувачі смартфонів OnePlus, Sony і Pixel з встановленою операційною системою Android 9 і Android 10 зіткнулися з новою серйозною проблемою.


Як виявилося, вони не можуть розблокувати смартфон під час введення PIN-коду. При розблокуванні пристрою, і введенні коду, дисплей смартфона блокується і повертає користувача на екран розблокування. Тобто, під час правильно введеного PIN-коду, ключ дешифрування стає недоступним, і система все повертає в нульове значення.

Дивний баг був помічений тільки у тих, хто для розблокування користується виключно PIN-кодом. Спочатку про цю проблему повідомляли користувачі смартфонів Pixel приблизно три місяці тому. Однак з тих пір її рішення не було знайдено. Більш того, точно така сама помилка з’явилася на смартфонах Sony Xperia XZ2 Compact і OnePlus 7 Pro, про що свідчать обговорення на форумі Google.

Компанія Google знає про проблему і на поточний момент працює над її виправленням. Тим часом можна порадити використовувати альтернативні способи розблокування смартфона, наприклад, повноцінний пароль, графічний ключ або (при наявності) сканер відбитків пальців, розпізнавання по обличчю.

 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button