Новини

Мільйони користувачів втратять доступ до найпопулярнішого месенджера

Обговорення
WhatsApp

Найпопулярніший месенджер на планеті, додаток WhatsApp, припинить працювати у користувачів ОС Windows Phone і застарілих версій Android і iOS. Про це пише Daily Mail.


На Windows Phone сервіс обміну повідомленнями відключиться після 31 грудня 2019 року. На ОС старше Android 2.3.7 і iOS 8 підтримка припиниться 1 лютого 2020 року. За оцінкою газети, в офлайні опиняться мільйони користувачів.

Мессенджер буде доступний на ОС, починаючи від Android 4.0.3 і iOS 9. У компанії пояснили, що ці обмеження пов’язані «з неможливістю майбутнього розширення можливостей додатку».

Раніше повідомлялося , що WhatsApp вводить функцію, яка дозволить користувачам автоматично видаляти відправлені послання. Також користувачі зможуть налаштувати таймер, – через якийсь час повідомлення повинні віддалятися. Пропонуються наступні варіанти: через годину, день, тиждень, місяць або рік.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Топ-5 найцікавіших смартфонів 2019 року

В минуле

Windows 7 буде жити: з’явився спосіб отримувати платні оновлення безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво