Новини

Xiaomi дивує новими патентами гнучких смартфонів

Xiaomi показала свій варіант складного смартфона з гнучким екраном ще в минулому році, але до цих пір ця модель так і не представлена офіційно.


Можливо, її й не буде, як, ймовірно, не буде і концептуального MIX Alpha. Проте, це зовсім не означає, що компанія не працює над складними моделями, і на доказ тому – кілька нових варіантів патентів.

Перший варіант чимось нагадує Huawei Mate X – це екран приблизно так само розгортається назовні по горизонталі. У складеному стані здвоєна камера дивиться назад, в розкладеному – вперед. До слова, в складеному вигляді апарат досить нагадує MIX Alpha.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi2020

Другий варіант дизайну – це смартфон розкладачка з вертикальним складним дисплеєм. Але тільки на відміну від того ж Motorola RAZR і перспективного Samsung Bloom гнучкий дисплей тут розміщений не всередині, а зовні.

Єдина здвоєна камера вбудована у величезний виріз екрана, що, звичайно, виглядає дивно. Але ще більш дивно буде виглядати смартфон в розкладеному стані.

Xiaomi урізноманітнює дизайн складних смартфонів

Звичайно, далеко не факт, що хоча б один з таких варіантів буде реалізовано в комерційному пристрої, але факт цих патентів і рендерів говорить про те, що Xiaomi не ігноруватиме тему складних смартфонів з гнучкими дисплеями – і такі моделі точно з’являться в продажу. Це лише питання часу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button