Новини

Motorola RAZR: стали відомі неназвані особливості гнучкого смартфону

Представлений вчора смартфон Motorola RAZR (2019) ще не надійшов у продаж, але в мережі вже з’явилося чимало інформації про гнучку новинку. Новий витік розкрив не оголошені раніше деталі про конструкцію моделі, яка розроблялася вендором більше чотирьох років.


За даними інсайдерів, роботу над поєднанням гнучкого дисплея і спеціального шарніра виробник почав ще в 2015-му. Метою інженерів була розробка такої комбінації цих елементів, при якій на екрані не з’являлася б характерна «зморшка» на лінії згину.

Для зменшення товщини корпусу смартфон отримав відразу два акумулятора, сумарна ємність яких складає 2510 мАг. Вони рознесені в різні «половинки» гаджета і можуть бути замінені окремо.

Згідно з даними американського регулятора FCC, апарат раніше проходив сертифікацію за стандартом IP68 – але в ранніх записах згадується лише прототип пристрою, офіційно ж вендор про наявність захисту від води і пилу на презентації не згадав. Не виключено, що до моменту релізу в серію пішов «незахищений» варіант гаджета.

Продажі Motorola RAZR (2019) розпочнуться на території США в січні 2020 го по ціні $ 1499.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button