Новини

Наступного року нас чекає навала бюджетних 5G смартфонів

Обговорення
MediaTek Helio P65

MediaTek робить велику ставку на 5G, щоб повернутися в індустрію смартфонів. Відповідно до нового звіту з Тайваню, MediaTek почне поставки SoC середнього класу з підтримкою 5G компанії Huawei в наступному році. Це буде другий 5G-чіп під назвою MT6873, призначений для доступного сегмента ринку смартфонів.


Флагманський чіпсет 5G компанії під кодовою назвою MT6885Z буде офіційно анонсований 26 листопада. Однак куди більший інтерес громадськості викликає саме MT6873. Він буде націлений на ринок смартфонів середнього класу, які будуть коштувати в підсумку близько 300 доларів.

MediaTek Helio P65

Ми до сих пір не бачили на ринку доступних смартфонів 5G середнього класу, ситуація почнеться виправлятися вже в другому кварталі наступного року. Останні пару років Qualcomm традиційно поставляла деякі чіпи для смартфонів Huawei і Honor, проте американські санкції і анонс нових цікавих продуктів MediaTek змусили ситуацію змінитися. Так що у MediaTek є великі шанси поліпшити свої позиції на ринку вже в наступному році.

Примітно те, що MediaTek також розробляє третій 5G-чіп для ринку смартфонів, орієнтований на ще доступніший ціновий сегмент. Ця однокристальна система повинна використовуватися в смартфонах, які будуть коштувати близько 250 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Redmi 9 и Redmi Note 9: сканер в экране, квадро-камера и NFC

В минуле

В Європі стартували продажі “вбивці” флагманів Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво