Новини

Топ-5 найцікавіших смартфонів 2019 року

В цьому році було представлено дуже багато нових моделей смартфонів, в числі яких були незвичайні пристрої. Деякі з них хоч і виявилися цікавими, але не знайшли покупців. В даному випадку мова йде про смартфон без вирізів і отворів.


Збір коштів на такий смартфон був запущений на майданчику колективного фінансування, але користувачі виявилися не готові до такого рішення і проект закрили.

Але при цьому в цьому році були представлені і вдалі, а також одночасно яскраві продукти. У 2019 вперше з’явилися в продажу складні смартфони, мова про Samsung Galaxy Fold і Motorola Razr , а саме ці пристрої і опинилися на перших місцях топ-5 кращих нових смартфонів 2019 року.

Samsung Galaxy Fold

Ще однією новинкою року стала модель Sony Xperia 5 , яка має OLED з співвідношенням сторін 21: 9 і оснащена сучасними технологіями, Використовуваними в телевізорах Sony BRAVIA. Також кращим стали і смартфони лінійки Huawei Mate 30, які виявилися кращими за своїх попередників, в тому числі і за якістю зйомки фото і відео.

Huawei Mate 30 Pro

Ну і замикає складений рейтинг iPhone 11 , який отримав потрійну камеру, покращене «залізо» і за результатами перших місяців продажів виявився популярнішим, ніж попередник.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button